MĀCĪBU EKSKURSIJA 

“Futurimo Rīga” x “Elektrum” Energoefektivitātes centrs 

Inženierzinātnes un energoefektivitāte – bez tām mūsu ikdiena vairs nav iedomājama. Vai tu zini kāpēc? RTU zinātkāres centrs “Futurimo Rīga” sadarbībā ar “Elektrum” Energoefektivitātes centru piedāvā mācību ekskursijas  5.8. klases skolēnu grupām.  

Ekskursiju piesaki šeit www.futurimo.lv/ekskursijas/ vai zvanot “Futurimo Rīga” info centram +371 2252327. 

Mācību ekskursiju piedāvājums ir spēkā tikai ceturtdienās! 

Mācību ekskursijas plāns 

10.0012.30 “Elektrum” Energoefektivitātes centrs 

“Elektrum”  Energoefektivitātes centrā skolēnu grupas dosies energoefektivitātes ceļojumā, lai iepazītu energoefektivitāti un tās sniegtās priekšrocības.  

Klase piedalīsies ielaušanās spēlē “Esmu Efektīvs”, kurā, pildot dažādus uzdevumus, tiks atvērta energoefektivitātes zinātību lāde un varēs smelties idejas pārdomātai un efektīvai elektroierīču un energoresursu izmantošanai ikdienā turpmāk! 

12.3015.00 Jūrmala  Rīga 

Laiks ceļā, lai nokļūtu no “Elektrum” Energoefektivitātes centra līdz “Futurimo Rīga”, kā arī iestiprinātos ar pusdienām pirms otrās ekskursijas daļas! 

15.0016.30 RTU Zinātkāres centrs Futurimo Rīga 

“Futurimo Rīga” klase apmeklēs ekspozīciju un iepazīs dabaszinātnes, piedaloties interaktīvās aktivitātēs un izmēģinot dažādus eksponātus, kas atklāj nākotnes pilsētas tehnoloģijas, inženierzinātnes un fizikas likumus. 

Klase apmeklēs arī ķīmijas eksperimentu zinātnes šovu, lai iepazītu ķīmijas pasauli caur aizraujošiem eksperimentiem, stāstiem un iesaistošām aktivitātēm! Vai esi ēdis kukurūzas nūjiņu, kuru sakožot izgaro dūmi?  

Īpašais piedāvājums sadarbībā ar AS “Pasažieru vilciens” 

Brauc ekskursijā ar vilcienu, saņemot 50% atlaidi biļetes iegādei no jebkuras dzelzceļa stacijas uz Jūrmalas staciju “Majori”. Plašāku info uzzināsiet, piesakoties ekskursijai.  

Cenas piedāvājums 

“Futurimo Rīga” ekspozīcijas apmeklējums un zinātnes šovs – 13 EUR skolēnam 

“Elektrum” energoefektivitātes centrs – bezmaksas 

 

Skolēnam ieejas biļete 8 EUR, skolotājiem ieeja bez maksas.

Futurimo Rīga piedāvā dažādas tehniskās jaunrades darbnīcas par un ap dažādu zinātņu, inženierzinātņu, tehnoloģiju un inovāciju tēmām. Iepriekš piesakot vēlamo apmeklējuma datumu un skolēnu vecumu, pielāgosim jūsu klasei interesantu nodarbību!

Cena skolēnam – 16 EUR, skolotājiem ieeja bez maksas.

*Apmeklējot tikai tehniskās jaunrades darbnīcu – 8 EUR skolēnam.

Papildini savas klases vai grupas apmeklējumu ar aizraujošu zinātnes šovu, kurā vēro kādu zinātnes eksperimentu! Zinātnes šovs skolēnam – 5 EUR, skolotājiem ieeja bez maksas.

Grupu apmeklējumi jāpiesaka vismaz nedēļu iepriekš! 

pieteikties ekskursijai

Informācijai

  • Biļešu cenas skatīt sadaļā “Biļetes”
  • Pedagogiem kā grupu pavadošajām personām apmeklējums ir bez maksas, ņemot vērā, ka pedagogi uzņemas pilnu atbildību par skolēnu uzraudzīšanu un viņu rīcību.
  • Mājaslapā darbnīcu cenas norādītas bez PVN. Ja apmaksu veicat ar rēķinu no skolas bankas konta, jums tiek piemērota cena bez PVN. Ja naudu ekskursijai, nodarbībām, zinātnes šovam vācat no privātajiem līdzekļiem, jums tiks piemērota cena ar PVN.
  • Iesniedzot pieteikuma anketu zinātkāres centra Futurimo Rīga radošo darbnīcu un/vai zinātnes šova apmeklējumam, jāapzinās, ka nodarbības tiks vadītas latviešu valodā un skolēniem ir jābūt latviešu valodas zināšanām.

darba laiks

P. - slēgts
O. - Pt. 10.00–19.00
S. - Sv. 10.00–18.00

ZINĀTNES ŠOVI:

S. - Sv. 12.00; 14.30

BIĻEŠU CENAS

Skolēniem, studentiem 8 EUR

Pieaugušajiem 12 EUR

Bērniem (3-6 gadi) 3 EUR

Kontakti

+371 22523271

futurimo@rtu.lv

Meža iela 1 k6, Rīga, LV-1014