Skip to main content

ELEKTRONIKAS NODARBĪBAS

Kur?

«Latvenergo» radošajā laboratorijā, RTU Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultātē, Āzenes ielā 12/1

Kad?

otrdienās 16.00–17.30 (7.–9.klasei) un plkst. 17.30–19.30 (10.–12.klasei)

Praktisks nodarbību cikls skolēniem, kurā viņi apgūs elektrotehnikas pamatus. Viņi gūs priekšstatu par elektrotehnikas un elektronikas elementiem, to darbību, iemācīsies izmantot dažādus instrumentus, mēraparātus un iekārtas, risināt un analizēt elektrotehnikas problēmas, novērtēt iekārtu energoefektivitāti, kā arī projektēt un izstrādāt prototipus.

Aizraujošās nodarbībās viņi mācīsies veidot elektriskās ķēdes un ierīces, apgūs prasmes veidot dažādas programmas un izzinās, kā programmēšana ietekmē iekārtu darbību. Skolēni pulciņā mācīsies lodēt savienojumus, izmantot rezistorus, kondensatorus, multimetrus, mikrokontrolierus, apgūt 3D modelēšanas un drukas tehnoloģijas. Viņiem būs daudz praktisku uzdevumu, piemēram, būs jāizveido pulksteņa un mašīnas modeļa elektriskās shēma un programma.

Nodarbības notiks labi aprīkotā laboratorijā, kas RTU izveidota ar AS «Latvenergo» finansiālo atbalstu, lai attīstītu studentu praktiskās iemaņas un veidotu padziļinātu interesi par elektroniku un elektrotehniku.

Nodarbības tiek organizētas divās vecuma grupās: 6.–9. klases un 10.–12. klases skolēniem.

Pieteikt

Nodarbību maksa mēnesī: 32 eiro

Ja vēlēsieties iesniegt ikgadējā deklarācijā kā attaisnotos izdevumus, maksājuma mērķī obligāti jānorāda:
bērna vārds uzvārds, personas kods, licences nr. DIKS-22-436-ail, Dronu nodarbības