Skip to main content

MĀCĪBU EKSKURSIJA SADARBĪBA AR ELEKTRUM ENERGOEFEKTIVITĀTES CENTRU

“Futurimo Rīga” x “Elektrum” Energoefektivitātes centrs

Inženierzinātnes un energoefektivitāte – bez tām mūsu ikdiena vairs nav iedomājama. Vai tu zini kāpēc? RTU zinātkāres centrs “Futurimo Rīga” sadarbībā ar “Elektrum” Energoefektivitātes centru piedāvā mācību ekskursijas  5.–8. klases skolēnu grupām.
Ekskursiju piesaki šeit vai zvanot “Futurimo Rīga” info centram +371 2252327.
Mācību ekskursiju piedāvājums ir spēkā tikai ceturtdienās!

Mācību ekskursijas plāns

  • 10.00–12.30 “Elektrum” Energoefektivitātes centrs 

“Elektrum”  Energoefektivitātes centrā skolēnu grupas dosies energoefektivitātes ceļojumā, lai iepazītu energoefektivitāti un tās sniegtās priekšrocības.

Klase piedalīsies ielaušanās spēlē “Esmu Efektīvs”, kurā, pildot dažādus uzdevumus, tiks atvērta energoefektivitātes zinātību lāde un varēs smelties idejas pārdomātai un efektīvai elektroierīču un energoresursu izmantošanai ikdienā turpmāk!

  • 12.30–15.00 Jūrmala – Rīga 

Laiks ceļā, lai nokļūtu no “Elektrum” Energoefektivitātes centra līdz “Futurimo Rīga”, kā arī iestiprinātos ar pusdienām pirms otrās ekskursijas daļas!

  • 15.00–16.30 RTU Zinātkāres centrs Futurimo Rīga 

“Futurimo Rīga” klase apmeklēs ekspozīciju un iepazīs dabaszinātnes, piedaloties interaktīvās aktivitātēs un izmēģinot dažādus eksponātus, kas atklāj nākotnes pilsētas tehnoloģijas, inženierzinātnes un fizikas likumus.

Klase apmeklēs arī ķīmijas eksperimentu zinātnes šovu, lai iepazītu ķīmijas pasauli caur aizraujošiem eksperimentiem, stāstiem un iesaistošām aktivitātēm! Vai esi ēdis kukurūzas nūjiņu, kuru sakožot izgaro dūmi?

  • Īpašais piedāvājums sadarbībā ar AS “Pasažieru vilciens” 

Brauc ekskursijā ar vilcienu, saņemot 50% atlaidi biļetes iegādei no jebkuras dzelzceļa stacijas uz Jūrmalas staciju “Majori”. Plašāku info uzzināsiet, piesakoties ekskursijai.

  • Cena

“Futurimo Rīga” ekspozīcijas apmeklējums un zinātnes šovs – 13 EUR skolēnam
“Elektrum” energoefektivitātes centrs – bezmaksas

Pieteikt ekskursiju

“Futurimo Rīga” ekspozīcijas apmeklējums un zinātnes šovs – 13 EUR skolēnam
“Elektrum” energoefektivitātes centrs – bezmaksas

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Vecāki piekrīt skolēnu fotografēšanai Futurimo Rīga apmeklējuma laikā reklāmas nolūkos. Fotogrāfijas un video var tikt izvietoti Futurimo Rīga un RTU sociālajos tīklos un mājas lapā.