Skip to main content

RTU bērnu un jauniešu zinātkāres centrs Futurimo Rīga

Futurimo Rīga ir Rīgas Tehniskās universitātes zinātkāres centrs, kurā lielie un mazie apmeklētāji var uzzināt, kā darbojas pasaule, kādi ir dabaszinātņu likumi un kā inženierzinātnes un tehnoloģijas jau tagad un nākotnē uzlabos cilvēku dzīvi. Centra mērķis ir rosināt bērnu interesi par inženierzinātnēm, dodot iespēju ar tām saistīt savu nākotnes profesiju.

Kā nokļūt

Tas atrodas Rīgā, Āgenskalnā, Meža ielā 1, k6

RTU zinātkāres centrs Futurimo Rīga

ir piemērots gan pirmskolas un skolas vecuma bērniem, gan viņu vecākiem un skolotājiem. Futurimo Rīga ir 3 ekspozīciju zāles, kurās bērni var iepazīt dabaszinātnes, interaktīvi darbojoties un izmēģinot dažādus aizraujošus eksponātus. Tie ir par nākotnes pilsētas tehnoloģijām, inženierzinātnēm un palīdz iepazīt fizikas likumus.

Piedāvājumā grupām ir dažādas tehniskās jaunrades nodarbības inženierzinātņu jomās, kā arī ķīmijas eksperimentu zinātnes šovi. Esam daļa no Rīgas Tehniskās universitātes, līdz ar to vienmēr ar jums būs mūsu profesori un studenti, kas dalīsies ar savām zināšanām un prasmēm. 

Futurimo Rīga arī piedāvā interešu izglītības pulciņus visām bērnu vecuma grupām, kā arī skolēnu brīvlaikos gaidīs uz STEM dienas nometnēm “Ceļojums inženierzinātnēs”

Pie mums iespējams arī svinēt dzimšanas dienas, kā arī pavadīt aizraujošus uzņēmumu pasākumus ar darbinieku ģimenēm vai veidojot komandas veidošanas pasākumus. 

Rīgas Tehniskā universitāte

ir bagāta zināšanām par inženierzinātnēm, tehnoloģijām, inovācijām un mēs vēlamies tās nodot tālāk. Futurimo Rīga ir divas laboratorijas, kuras veidotas ar Latvenergo atbalstu. Tur organizējam dažādas nodarbības, radošās darbnīcas, eksperimentus un aktivitātes par STEAM tēmām: fiziku, ķīmiju, ekonomiku, tehnoloģijām, inovācijām,  elektroniku, datoriku, aeronautiku, vides zinātnēm un mašīnzinībām un vēl, vēl, vēl… 

Futurimo Rīga brīvdienās iespējams vērot un piedalīties zinātnes šovos, kur tiek veikti dažādi eksperimenti un pārsteidzoši šova elementi. Tiek rīkoti tematiskie STEAM tēmu mēneši un pasākumi. Centrā gaidīsim arī jūsu dzimšanas dienas ballītes, pasākumus un seminārus, lai kopā svinētu svētkus ar aizraujošiem zinātnes elementiem.

Futurimo Rīga komanda

Keitija Litte

centra vadītāja

Elīna Kurcikjaviča

klientu apkalpošanas speciāliste

Māris Žugs

klientu apkalpošanas speciālists

Vārds Uzvārds

Amats ( projektu vadītāja)

Par mums runā

Instagram

@futurimoriga