Tavs vārds un citāts uz Futurimo Rīga pakāpiena

300.00

Pieejami 28

Apraksts

Vai vēlies redzēt savu vārdu un Futurimo Rīga veltītu citātu uz centra pakāpieniem? Šīs kāpnes vedīs visus apmeklētājus uz ekspozīciju zālēm, kur būs aizraujoši eksponāti, kas ļaus izpētīt nākotnes pilsētas un to neatņemamus elementus, piemēram, elektroautomašīnas, vēja ģeneratorus, ūdens torņus, ļaus noskaidrot, cik nozīmīga problēma lielajās pilsētās ir trokšņa un gaismas piesārņojums. Uz viena no pakāpieniem atradīsies Tavs vārds, pēc ziedojuma veikšanas ar Tevi sazināsimies un lūgsim atsūtīt kādu iedvesmojošu citātu, kas turpmāk uzrunās katru apmeklētāju. Tas var būt Tevis paša vai kāda cita autora citāts, kas tevi iedvesmo jauniem sasniegumiem.

Ar šo ziedojumu Tu palīdzēsi centram tapt jaudīgākam un zinātnes piepildītākam. Latvijā ir 15 000 talantīgu bērnu, kuri varētu kļūt par nākotnes zinātniekiem un inženieriem, ja vien šodien mēs atmodināsim viņos zinātkāri. Tu vari būt daļa no tā īstenošanas!

Pateicoties par ziedojumu, mēs aicināsim Tevi kopā ar citiem ziedotājiem apmeklēt īpašu pasākumu Futurimo Rīga telpās. Tur varēsiet novērtēt sava ziedojuma “augļus” jeb to, kas paveikts pateicoties atbalstam, un kopā nosvinēt vēl vienu soli, ko izdevies spert STEM izglītības veicināšanā!

Citāts uz pakāpiena atradīsies trīs gadus, pēc tam citātu būs iespējams atjaunot vai aizstāt ar citu, veicot nākamo ziedojumu.

Saistītie ziedojumi

Futurimo Rīga apmeklējums 5 personām

€30.00

Klases ekskursija uz Futurimo Rīga

€180.00

Klases ekskursija un zinātnes nodarbība

€250.00

Ziedo kino un zinātnes šovu telpai

€500.00