RTU BĒRNU UN JAUNIEŠU ZINĀTKĀRES CENTRS
FUTURIMO RĪGa!

Uzdāvini zināšanas!

RTU ZINĀTKĀRES CENTRS “FUTURIMO RĪGA”

Futurimo Rīga ir Rīgas Tehniskās universitātes zinātkāres centrs, kurā lielie un mazie apmeklētāji var uzzināt, kā darbojas pasaule, kādi ir dabaszinātņu likumi un kā inženierzinātnes un tehnoloģijas jau tagad un nākotnē uzlabos cilvēku dzīvi. Centra mērķis ir rosināt bērnu interesi par inženierzinātnēm, dodot iespēju ar tām saistīt savu nākotnes profesiju.
Tas atrodas Rīgā, Āgenskalnā, Meža ielā 1, k6.

Zinātkāres centrs būs piemērots gan pirmskolas un skolas vecuma bērniem, gan viņu vecākiem un skolotājiem. Futurimo Rīga būs 3 ekspozīciju zāles, kurās bērni varēs iepazīt dabaszinātnes, interaktīvi darbojoties un izmēģinot dažādus aizraujošus eksponātus. Tie būs par nākotnes pilsētas tehnoloģijām, inženierzinātnēm un palīdzēs iepazīt fizikas likumus.

Rīgas Tehniskā universitāte ir bagāta zināšanām par inženierzinātnēm, tehnoloģijām, inovācijām un mēs vēlamies tās nodot tālāk. Futurimo Rīga būs divas laboratorijas, kuras veidotas ar Latvenergo atbalstu. Tur organizēsim dažādas nodarbības, radošās darbnīcas, eksperimentus un aktivitātes par STEAM tēmām: fiziku, ķīmiju, ekonomiku, tehnoloģijām, inovācijām,  elektroniku, datoriku, aeronautiku, vides zinātnēm un mašīnzinībām un vēl, vēl, vēl…

Futurimo Rīga kino un zinātnes šovu telpā būs iespēja skatīties izzinošus, interesantus video, īsfilmas un filmas par un ap STEAM tēmām, kā arī brīvdienās vērot un piedalīties zinātnes šovos, kur tiks veikti dažādi eksperimenti un pārsteidzoši šova elementi. Centrā gaidīsim arī jūsu dzimšanas dienas ballītes, pasākumus un seminārus, lai kopā svinētu svētkus ar aizraujošiem zinātnes elementiem.

RTU zinātkāres centrs tiks atvērts jau 2023. gada aprīlī!

Piesakies saņemt ziņas par Futurimo Rīga jaunumiem, pasākumiem un atlaidēm