Mehāniskais pulkstenis 

Pagaidām nav pieejams!

Vai zini, kā un kāpēc darbojas zobratiņi? Vai zini, kā darbojas pulkstenis un tā mehānisms? Vai māki noteikt un plānot laiku?

Ar BJU zinātnes kastītes «Mehāniskais pulkstenis» palīdzību interaktīvā veidā uzzināsi, kas ir zobrati un kā tie darbojas mūsu ikdienā, kā arī varēsi pats izmēģināt dažādus zobratu kustības veidus. Tostarp, varēsi izveidot pats savu īsto sienas pulksteni ar unikālo lapsēna dizainu, par ko brīnīsies un priecāsies tavi draugi, atnākot ciemos. Darbojoties ar šo zinātnes kastīti, uzzināsi arī par pulksteņu veidiem un kā tie radušies, kā arī izpratīsi pulksteņa mehānisma darbību. Tavs pulkstenis tikšķēs klusi un būs lielisks dizaina papildinājums Tavam istabas iekārtojumam.

Zinātnes kastītē ir iekļauts viss nepieciešamais, lai veiksmīgi izpildītu uzdevumus, tajā skaitā arī detalizēta instrukcija ar skaidrojumiem un attēliem. Instrukcijā papildus ir iekļauta arī pieeja tiešsaistes nodarbības video ierakstam, kas būs lielisks palīgs, lai darbotos kopā.

Uzdevumi un eksperimenti atbilst drošības prasībām, tāpēc darbojies atbildīgi, izvēlies savam vecumam atbilstošu uzdevumu un rīkojies tikai saskaņā ar instrukcijā norādīto.

Vecuma grupa: 6–9 gadi / Cena: 25,00 EUR

Pasūti savu zinātnes kastīti, rakstot kastite@rtu.lv. Maksājuma rekvizīti būs norādīti atbildes apstiprinājuma e-pastā.

Lai ikgadējā deklarācijā maksājumu par zinātnes kastīti varētu iesniegt kā attaisnotos izdevumus, maksājuma mērķī obligāti jānorāda: bērna vārds un uzvārds, personas kods, BJU interešu izglītība, licences Nr. DIJL-23-135-ail.

Piesakies saņemt ziņas par Futurimo Rīga jaunumiem, pasākumiem un atlaidēm