Meteoroloģijas pamati

Pagaidām nav pieejams!

Vai zini, kāpēc rodas vējš? Vai zini, ka pats vari izmērīt vēju un noteikt tā virzienu? Un pats vari arī izmērīt gaisa spiedienu, un pārsteigt draugus un kaimiņus ar laika apstākļu prognozēm, pirms tās ziņās nolasa Toms Bricis.

Izpildot šajā zinātnes kastītē iekļautos uzdevumus, skolēns iegūs pamatzināšanas meteoroloģijā, pats izveidojot trīs ierīces – barometru un anemometru, kā arī vēja virziena rādītāju. Šo ierīču darbību izpratne un veidošana ne tikai attīsta radošumu un praktiskās iemaņas, bet arī ļauj iegūt pamata izpratni par vēju un atmosfēras spiedienu, un kā to ietekmē temperatūra.

Zinātnes kastītē ir iekļauts viss nepieciešamais, lai veiksmīgi izpildītu uzdevumus, kā arī detalizēta instrukcija ar skaidrojumiem un attēliem. Papildus būs iespēja saņemt instrukciju video formātā, un tas palīdzēs darboties kopā ar citu skolēnu, jo reizēm kopā ir foršāk.

Uzdevumi un eksperimenti atbilst drošības prasībām, tāpēc darbojies atbildīgi, izvēlies savam vecumam atbilstošu uzdevumu un rīkojies tikai saskaņā ar instrukcijā norādīto.

Vecuma grupa: 9–14 gadi / Cena: 25,00 EUR

Pasūti savu zinātnes kastīti, rakstot kastite@rtu.lv. Maksājuma rekvizīti būs norādīti atbildes apstiprinājuma e-pastā.

Lai ikgadējā deklarācijā maksājumus par zinātnes kastīti varētu iesniegt kā attaisnotos izdevumus, maksājuma mērķī obligāti jānorāda bērna vārds, uzvārds, personas kods, BJU interešu izglītība, licences Nr. DIJL-23-135-ail.

Piesakies saņemt ziņas par Futurimo Rīga jaunumiem, pasākumiem un atlaidēm